Tente

Tente

Tentelerimiz su geçirmez, yıpranmaz, estetik ve ekonomiktir. Günün teknoloji ve trendleri takip edilerek üretilir.

Tente Sistemleri;

• Mafsallı Tente Sistemleri
• Kasetli Tente Sistemleri
• Çift Açılır Tente Sistemleri
• Körüklü Tente Sistemleri
• Raylı Tente Sistemleri
• Sabit Tente Sistemleri

Yaz Tente ve daha yaygın alt türleri. Kafeler, restoranlar, çay bahçeleri, havuzları ve güneş ve ısı koruma uygulamaları dış kısımları olarak görünür benzer alanlar. Balkonlar, yanı sıra ev bahçeleri ve hayatın diğer alanları gibi ticari alanlarda da çok yoğun olarak tercih edilmektedir. Ama aynı zamanda kumaş tuval ve kanvas ürünler ile sınırlı değildir. Dış etkenlere karşı koruma için Tekne, otomobil, kamyon ve kamyonet gibi araçların yoğun olarak kullanılıyor.

Başka genellikle kumaş, branda ve branda ürünleri, plaj ve bahçe şemsiyesi olarak kullanılır. Özellikle, hava ısıtmalı yüzme havuzu ve plaj, tekrar sahneye kanvas kumaş gitti. Tüm Branda ürünler bu küçük alanların kullanım amacı ile üretilmiştir. Örnek olarak bu hikayeyi daha büyük hedeflere hizmet tuval bir geniş, çoğu zaman bu tür toplu eğlence ve bu, biz Ramazan İftar çadırları görünce inşaat ve diğer geçici şantiyelerde kullanılmak üzere belirlenen alanlarda kullanılır ve sirk gösterileri için kullanılan büyük mukavemet kapakları örnekleridir.

Bu hedeflerin tümü, tuval yapısı, ve aslında tek bir madde vardır. Hızlı giyen yapısı, monte edilebilir bir alan, rüzgar ve güneş kanvas kumaş gibi. Deneyimli ellerde. Hizmet iş veya kişisel istek ve uzun yıllar mal her zaman teslim edip bir harikaya yaz ya da kış, ticari amaçlar için olsun veya olmasın, kumaş Bu türleridir

Yorum Ekleyin