Şeffaf Branda Fiyatları 2018 İstanbul – Ekvator Branda

Şeffaf Branda Fiyatları 2018 İstanbul – Ekvator Branda

Featured

Tente / Pergola / Raylı Tente / Sabit Tente / Hareketli Tente / Mafsallı Tente / Karpuz Tente /  Mafsallı Tente / Körüklü Tente / Kasetli Tente  Çeşitleri

Genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, Acrilik kumaştan veya pvc. brandadan yapılmış örtü.

  • Katlanır kollu tente: İstenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras, ve bahçe katı için uygun olan tenteler dir.
  • Eğim ayarlı tente: Eğimini ayarlamayı sağlayan bir mekanizmaya sahip olan tenteler dir. Çevirme koluyla tenteye güneşe göre istenilen eğim verilir.
  • Körüklü tente: Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyip istenildiği gibi ayarlanabilen tente dir.
  • Spotlu tente: Tente sistemine spot yerleştirilen çeşittir. Bahçede aydınlanmayı da sağlar.
  • Tek taraflı tente: İki profilin üzerine monte edilip tek taraflı açılan tentelerdir.
  • Çift taraflı tente: Ayak sistemi üzerine yapılan, iki tarafa da açılabilen tente çeşididir. Tekerlekli ayak sistemiyle taşınabilen modelleri de vardır.
  • Sabit tente: Seçilen mekânın üzerini kaplayacak şekilde sabitlenen ve açılıp kapanma özelliği olmayan tentelerdir. Cafe gibi açık mekânlar da tercih edilir.
  • Manuel tente: Elle açılabilen tente dir.
  • Motorlu tente: Elektirik ile çalışıp kumanda ile idare edilebilen tente dir.
  • Raylı pergola tente: Raylı Pergola Tente sistemi kısa bir süre önce kanunen yasak getirilen sigara yasağı için tasarlanarak kafe, otel, restoran tarzı iş yerleri için gözde bir ürün olmuştur. Ürünün %81’i alüminyum olup geri kalanı çelik demir konstrüksiyonelektrostatik boya ile boyanarak uzun süreli kullanımı sağlanmaktadır. Ayrıca uzaktan kumanda sistemi ile ileri-geri hareket imkanı sunularak kullanımı kolaylaştırılmaktadır.

Makasları yaylı olan tenteler daha uzun ömürlü ve daha sessizdirler. tentelerde tentenin yağmur, güneş ve rüzgar gibi unsurlardan zarar görmesini önleyen bir mekanizma vardır ve bu sistem sayesinde altındaki mobilyaları da korur. Güneşi tam karşıdan gören mekanlarda tentenin ön kısmından çıkan kullanılır. Tentenin kumaşı su geçirmeyen ve solmayan türdendir ve kullanılan malzeme paslanmaz çeliktir.

İmalat : Tente, tente sistemleri, tenteler, tente çeşitleri, membran, çadır, çadırcı, kapama sistemler, gölgelik yapılar, gölgeleme, asma germe membran yapı ve sistemler, özel tasarım – imalat – montaj gergi, gölgelik, tenteciler, brandacılar, tenteci, brandacı, güneşlik, branda, tente, çıkma, gölgeleme sistemleri, yelken tente ve gölgelik sistemler – yelkenli gergi sistemler – mimari de monte kapama ve çadır sistemleri, gergili membran yarasa, çadır, branda, tente uygulaması, pvc membran çatı yalıtım sistemleri, de monte demir – çelik – metal konstrüksiyon gölgelik ve gergi yarasa sistemleri, pvc membran yapı, şeffaf çadır, yapı ve çatı sistemleri, gölgeleme ve depo amaçlı membranlı demir – çelik – metal yapılar,

Yorum Ekleyin