Körüklü Tente, Balkon Tente Modelleri, Fiyatları İstanbul – Ekvator Branda

Körüklü Tente, Balkon Tente Modelleri, Fiyatları İstanbul – Ekvator Branda

Körüklü Tente “Bu Üründe %10 İNDİRİM VAR” Körüklü Tente Sistemlerinde Kalite ve güvenin adresi”  “duyuru” Sistemi Akordeon Şeklinde Açılıp Kapanmaktadır Diğer Tentelerde Farkı yan kısımlar Kapalı olduğundan Güneş ve Yağmur gelmesini Engeller kullanıldığı alanlarda şık Dizaynı ve Tasarımıyla bulunduğu alana ayrı bir Görsellik katar.

İpli Tente Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir. Körüklü  açılır kapanır Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Körüklü tente, market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür.Körüklü tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 5 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

TENTE FONKSİYONU

Sabit tente, mafsallı tente ve raylı tente ürünlerine nazaran farklı bir işlevselliğe sahiptir. Pergola tente’de bulunan ileri geri hareket körükleri sayesinde tentenin her hangi bir noktasına elle müdahale gerektirmeden tentenin gölge verdiği noktaları ihtiyaca göre uygulanabilir.

TENTE ÖZELLİKLERİ

Tente, kullanılacak mekanların özelliğine göre alüminyum profil ve demir profilden imal edilip dış kaplaması fırın boyadır.

Körüklü tente, Genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve körük fonksiyonu

sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.  Körüklü tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları

ile evler ve villalarda  kullanılabilir. 1985 yılından bu yana körüklü tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce körüklü tente montaj kurulum hizmeti vermiştir.

körüklü tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlar gerekse Cafe, otel, yada benzeri kurumsal körüklü tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü körüklü tente ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun körüklü tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Özel Çelik Profil veya Özel Alüminyum Profil Seçenekleri bulunmaktadır imalatı yapılacak olan Körüklü Tente Uzunluk ve Derinlik ölçülerine göre Açısının ayarlanması yapılır . Tente sisteminin menteşeleri alüminyum pres dökümdür.
Körüklü katlanır Tente Sisteminin Açılıp-Kapanması Makaralardan geçmekte olan özel Körüklü ipli Tente için imal edilmiş Tente ipiyle Manüel Elle yapılmaktadır.
Körüklü Manüel Tente sisteminin uzunluğu maksimum : 100 cm – 500 cm’ kadar yapılmaktadır.
Körüklü Karpuz Tente sisteminin derinliği maksimum :0.40 cm – 160 cm’ kadar yapılabilmektedir.

Körüklü Tente Sisteminde Kullanılan Kumaşlar

10 Yıl Solmaz Su Tutmaz Garantili ithal Akrilik Kumaşlar kullanılmaktadır 101 den Fazla Renk ve Desen seçeneği bulunmaktadır İstanbul Körüklü Sabit Tente , İstanbul’da tente arayan müşterilerimizin taleplerini uygun fiyat ve hızlı bir şekilde karşılamak için Ekvator Tente Gölgelendirme ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Yorum Ekleyin