kiralık çadır

kiralık çadır

kiralık çadır :

Profesyonel bir ekip arıyorsanız, EKVATOR ÇADIR daima yanınızda ” Açılış, etkinlik, tanıtım fuar organizasyonu ve organize edilen diğer tüm alanlarda lazım olan en büyük ihtiyaçlardan biri de portatif tribündür. Portatif tribün sistemleri konusunda sizlere destek vererek ,ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Protokol Tribünü :

Protokol Tribünlerimiz, temel atma törenleri, açılış törenleri ve protokolün halk çadırlarından ayrılması gereken durumlarda kullanılan, kiralık  Tribünlerimizdir. İhtiyaçlarınıza göre, tribün içlerine podyum kurulumu ve halı kaplana bilmektedir.

 

fuar, Özel davetler, Düğünler, Kokteyller:

Planlama aşamasından, sonuçlandırma aşamasına kadarki tüm süreçte, size eşlik etmektedir. Kimi zaman en sevdiğiniz renkte upuzun kumaşlarla tepesi kaplı kocaman bir çadır salon, kimi zaman da, en özel günlerinizde sizi yağmurdan koruyacak ama manzaranın tüm güzelliğiyle baş başa bırakacak şeffaf bir çadır

Açılışlar:

Organizasyonlar için farklı bir bakış açısı sunan kubbeli çadır ve etkinlik çadırı fuar alanlarında müşteri karşılamada kullanılan çadır modelleridir.

Yorum Ekleyin